uudised
Muusikaline eriroog 29. juunil!

27.06.2016


29. juuni ei ole Tartus tavaline kolmapäev - see on Tartu linna päev, mille teemaks on sel aastal "Ooperisümbioos". Sel päeval lähevad klassikaline muusika ja ooper Tartus linna peale jõudes sealhulgas ka Vilde lokaali, mistõttu pakume 29. juunil muusikalist erirooga "Aria di mare a la Atlan Karp"  – kammkarp tsitruseforelli, krevettide, mango, õuna ja kappari-rosina vinegretiga.

„Aria di mare a la Atlan Karp” on roog, mis põimib endas mitmeid tähendusi. Aaria eraldi mõistena tähendab iseseisvat osa ooperist, mida esitab laulja tavaliselt orkestri saatel. „Aria di mare“ viitab aga ooperi sünnimaale Itaaliale, kus ümbritsev Vahemeri pakub rikkalikke kalavarusid, mistõttu on ka Itaalia menüüdes mereannid ülekaalukalt esindatud.

Väärtustamaks ja tutvustamaks meie oma ooperilauljaid Eestimaal, oleme ooperisümbioosi eriroa nimetanud ühe Eesti särava baritoni järgi, kelle nimi – Atlan Karp – muidugi mõista ka haruldaselt hästi auroaga kokku passib! Atlan lubas muide ka ise 29. juunil lokaali õhtusöögile tulla.

Tule ja saa osa muusikalisest eriroast Vilde lokaalis!

Ooperisümbioosi eriroa hind: 6,90€

Pakkumine kehtib: 29. juunil 11.30 –23.00 ...Loe edasi!

INFO

PÄEVAROOGASID PAKUME ARGIPÄEVITI KELL 11:30-15:00

Täna, 30. juunil pakume:

Vilde šnitsel ürdikartuli, sooja koorese juustukastme ja punapeedisalatiga 3,70€

Kanaliha mango-chutney marinaadis kuskussi ja värske salatiga 3,70€

Koorene lõhesupp, serveeritud võileivaga 3,50€

Lisaks ahjusoe leib, maitsevõi ja marjavesi

Head isu!

Sinu Eduard

 

 

Vilde lokaal on hubane ja kirjandusliku võlujõuga ajaveetmiskoht. Siin on hea võimalus kohtuda kunstide keeles ja mõtiskleda Eduard Vilde teostes käsitletud aegumatute teemade üle, nautides samal ajal suurepärast toitu ja teenindust.

Kunagise Mattieseni trükikoja hoone II korrusel asuvas lokaalis on 180 istekohta, kuni 30 kohaga privaatne Jahisaal ja 100 kohaga suveterrass. Menüüs leidub suur valik põnevaid ja maitsvaid a la carte-roogi. 

Vilde lokaali leiad üles meie maja ees asuva kahe Vilde kuju järgi, mis on turistide seas enim pildistatud kohti Tartus.

 


EST | ENG
Kui soovid töötada koos oma ala professionaalidega, vajuta siia.

E-N
R
L
P

11.30-23.00
11.30-01.00
12.00-01.00
Avatud ettetellimisel


Telli uudised e-mailile!